Laipni lūgti Marine Legal Bureau mājaslapā

Mūsu kompānija ir neatkarīgs juridiskais birojs, kuras komanda sastāv no augsti kvalificētiem profesionāļiem. Mūsu juristi strādā jūras nozares tiesību jomā kopš 1993. gada.

Mūsu klienti ir kuģu īpašnieki, pārvaldnieki, menedžeri, P&I klubi, apdrošināšanas uzņēmumi, kuģu piegādātāji, aģenti, degvielas piegādātāji, kuģu remonta uzņēmumi, bankas un citu nozaru uzņēmumi, kuri ir saistīti ar jūras vai kuģošanas biznesu. Veiksmīga sadarbība ar jūras tiesību juristiem visā pasaulē (iekļaujot Āfriku, Āziju, Latīņameriku) dod iespēju nodrošināt mūsu klientiem ātru un kvalificētu juridisko palīdzību.

Mūsu kompānija ir aktīvs starptautisku juridisko kompāniju apvienības biedrs, kuras praktizē kuģu arestus un nodrošina cita veida pakalpojumus jūras tiesību jomā. Pateicoties tam, mēs un mūsu partneri varam nodrošināt ātru un kvalificētu servisu kuģu aresta gadījumos un aresta noņemšanu no kuģiem dažādās jurisdikcijās, kā arī nodrošināt kvalificētu palīdzību, lai realizētu procedūras dažādās jurisdikcijās.

Mūsu kompānijas vadītājs ir Eduards Kuzņecovs, kurš ir pieredzējis šķīrējtiesnesis jūras strīdu un apdrošināšanas gadījumu izšķiršanā, kā arī sertificēts mediators.

2008. gadā Eduards bija iniciators un organizators piektajai starptautiskajai konferencei jūras tiesību jomā Shiparrested.com, kurā piedalījās jūras tiesību juristi no vairāk kā 26. valstīm.

Eduards ir Londonas Starptautiskās šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis (the London Court of International Arbitration - the LCIA) (www.lcia.org), Vācijas Jūras Šķīrējtiesnešu asociācijas šķīrējtiesnesis (GMAA) (http://gmaa.de/en/members/search-for- a-member), Apvienoto Arābu Emirātu Jūras Šķīrējtiesas centra šķīrējtiesnesis (Emirates Maritime Arbitration Centre - the EMAC) (http://www.emac.org.ae/en/EMACPanel/Arbitrators#PageNum=3), Londonas Jūras Šķīrējtiesnešu biedrs (Supporting Member) (http://www.lmaa.org.uk/membership-details.aspx?id=2134).

Laika posmā no 2012. gada līdz 2016. gadam, Eduards vairāk kā 20 reizes tika iecelts par šķīrējtiesnesi un piedalījās strīdu izšķiršanā Krievijas Federācijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas (ТПП РФ) Starptautiskajā tirdzniecības šķīrējtiesā (МКАС) un Jūras Šķīrējtiesas komisijā (МАК).

 
Mājaslapa izmanto sikfailus (cookies) Mūsu mājaslapa izmanto sikfailus(cookies). Šie sīkfaili nesatur personisku informāciju.Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Pieņemt